Santrauka
Antologijoje yra mangakos iš „Ward“ ir „Comic Zero-Sum“ kūrinių. Kas keturis mėnesius išleidžiamas naujas tomas.
1 TŪRIS: SHITSUJI (BUTLER)
1. Voro lizdas ~ Minekura Kazuya
2. Malonu su jumis susipažinti, jauna ponia ~ Kouga Yun
3. Holly Green and White Mažasis sodas ~ Takayama Shinobu
4. Goshogawa Yuzuru nuostabaus dvaro kūrimo padėtis ~ Miyamoto Fukusuke
5. Nerimo užpakalis ~ Higashiyama Kazuko
6. Vienuoliktokai ~ Mikanagi Touya
7. Butlerio gimtadienio projekto įvykis ~ Saeki Yashirou
8. „Le Droit D 'Aimer“ ~ Haibara Yaku
9. Jaunosios ledi liokajus ~ Yoneyama Setsuko
10. Dirgstančio berniuko ir mėsininko melancholija ~ Kikuta Yui
11. Mėnulis ir lankytojas ~ Nanjou Tsugumi
2 TŪRIS: REBELIS IR FANTOMINĖS SĄVOKOS
1. CANDY ~ Haibara Yaku
2. „… ta istorija“. ~ Masaki Haruka
3. MĖLYS ~ Minekura Kazuya
4. Arabiana ~ Mizuhara Kenta
5. Senoji trijų vagių istorija ~ Takayama Shinobu
6. Kapitono Arco Iris nuotykis ~ Tsutsumi Shouko
7. „SKYHIGH TENSION“ - „Fujimura Ayumi“
8. Grybas ir Kappa: Arcana kompiliacija vagims, vykstantiems į komandiruotes ~ Magami Guriko
9. Vienišas kalnų plėšikas ~ Tachibana Ayun
10. LANEKEEPER ~ Fujiwara Yuu
11. Mėnulio šviesos medus ~ Shindou Arashi
12. Nelaimingas piratas ~ Asada Yasuka
13. Strobo motociklininkas ~ Kouzuki Reo
14. „Moonlight Dance“ ~ Kouga Yun
3 TŪRIS: PRINCIJA IR PRINCESAS
1. Žvaigždžių princas ~ Minekura Kazuya
2. Grybas ir Kappa: Arcana kompiliacija princams verslo kelionėse ~ Magami Guriko
3. Gėlių karalius ~ Kouga Yun
4. Rožių princesės likimas ~ Kinoshita Sakura
5. Lietaus langas ~ Takayama Shinobu
6. Mano riteris yra princesė ~ Kosugi Mayu
7. Begalinė princesė ~ Ueda Shinshuu
8. Aušros dangus ~ D. Kissanas
9. Princesių akademija ~ Mikawa Verno
10. PRINCESAS ~ Kari Erika
11. Mūsų didenybės taktiški žodžiai ~ Kisaragi Yoshinori
12. Širdies lenktynių dalyvių susitikimas ~ Saeki Yashirou
13. Klausykite dainos, kurią dainuoju ~ Mizutani Yuzu
4 TŪRIS: VAMPIRAS
1. Miegančio miško vampyras ~ Kinoshita Sakura
2. Grybas ir Kappa: „Arcana“ kompiliacija vampyrams komandiruotėse. ~ Magami Guriko
3. Norėdami perplaukti upę ~ Kouga Yun
4. Dušas saulės spinduliuose ~ Omote Sora
5. MIESTO VAMPIRAS ~ Bikke
6. Dangaus palaidojimas ~ Takayama Shinobu
7. Šiandienos valgomasis stalas ~ Saeki Yashiro
8. Laiko karsto „Aegis“ ~ Yugyoji Tama
9. Bajorų miškas ~ Kayase Shiki
10. ČIJOSAMA! ~ Shindo Arashi
11. Strigoi Karalystė ~ Serikawa Mame
12. Katarsio tiesa ~ Inui Miku
13. Patarimas dėl kraujo donorystės ~ Igarashi Ran
14. Naujokas vampyras ~ Amamiya Azusa
15. Švelni temperatūra ~ Kisaragi Yoshinori
5 TŪRIS: JAPONINIS STILIS / SAMURAI
1. Praėjusios nakties lietaus keltuvai ~ Minekura Kazuya
12. Karalienės šuo ~ Araishi + Ošino
13. Kakure Oni ~ Mikanagi Touya
15. Miokuribana ~ Kikuta Yui
6 TOLAS: SPECIALIOS JĖGOS / KOMANDOS
2. Šventasis vienuolis ~ SENO Tatsune & TAKAMIYA Aya
7. Bauginantis ekscentrikas ~ Sakamaki Jukisato
15. Dvyniai Pocky ~ Serikawa Mame
16. Jaučio įkeitimas ~ Kayase Shiki
7 APIMTIS: Vedliai ir magai
2. Naktinis paukštis ~ Kouzuki Reo
3. Grybas ir kapa - stebuklingų vartotojų skyrius ~ Magami Guriko
4. man gera diena ~ Omote Sora
5. Meilės spalvos akiniai ~ Bikke
6. Maloni juoda ragana ~ Ueda Shinshuu
7. Magas ir aš ~ Mikawa Verno
8. Kokonoe Kyuujutsu ~ Aoto Takane
9. Miško nuodai ~ Kumeta Natsuo
10. Ragana ir aš ~ Saeki Yashiro
11. Kašoku ~ Kayase Shiki
12. Magiška mergaitė Alisa ir jos brolis ~ Igarashi Ran
13. Magija! ~ Mizuhara Kenta
14. Geras magas ir popierinių maišelių mergina ~ Mizutani ir Kaede
15. Slaptoji tarnyba ~ Suzuki Ichiko
8 TŪRIS: SHITSUJI 2 (MUTIKLIS)
5. Le Droit D'Aimer ~ Haibara Yaku [SS]
9 TŪRIS: TRANSFORMACIJA / PERSONIFIKACIJA
1. Vilkas ir 7 kūdikių ožkos ~ Minekura Kazuya
7. Mažoji širdis ~ Ninagawa Tomo
8. Bevardė kokybė ~ Tokito Kanade
12. Superžmogaus pultas ~ Shindo Arashi
13.Privatioji Saulės sistemos akademija ~ Sakura Maro
14. Mano mėlynas dviratis ~ Zekkyo
15. Tique-tique ~ Mitsu Nanae
16. Varna ir granatai ~ Yoshizawa Tomoya
10 TŪRIS: KONFLIKTAI / SLAPTOS VISUOMENĖS
11. Pažadas ~ Seno Tatsune & Takamiya Aya
11 TOMAS: KELIONĖS LAIKU IR KELIONĖS LAIKU
1. Laikrodžių pardavėjas keliauja per laiką ~ Takayama Shinobu
2. Klasė, kurioje jis yra ~ Kumeta Natsuo
11. Jei laikas ... ~ Buchi Keiko
12 Tomas: VELNIAI IR DEMONAI (tęsinys)
1. Demono bučinys ~ Inui Miku
6. Trečiadienio sūpynės ~ Sekka
„Arcana 13“: keli vyrai ir meilė (tęsinys)
„Arcana 14“: „Ninjas“ (tęsinys)
„Arcana 15“: mokyklos uniforma (tęsinys)